Kreativní výdělek

Je jasné, že ne každý je manuálně zručný. Ale jsem si jistá (a sama jsem toho příkladem), že spousta lidí si pouze myslí, že není manuálně zručný. Prostě to nikdy nezkusili, nebyli k tomu vedeni, ve škole měli trhlého učitele na dílny a nebo všechno tohle dohromady. Proč o tom píšu? Je to totiž možnost, jak si radostně a z domova přivydělat.

Zamyslete se. Co umíte? Můžete zkusit vyrábět šperky, šít tašky, plácat z hlíny, vyřezávat ze dřeva či tesat kámen. Dnes existuje spousta tvořivých nápadů dostupných na internetu. Jediné, co musíte investovat osobně, je váš čas a fantasie, protože vaše výrobky by měly být originální!

A hned mě napadají další věci. Umíte fotit? Na internetu existují portály, kde můžete prodat vaše fotografie jako přání. Máte výtvarný talent? I vaše obrázky zde podobně zpoplatnit. Lze vyrábět z plsti či moduritu. Limitem je pouze vaše fantazie!

A co pak? Nu, je třeba prodat. Můžete skusit v okruhu svých známých. Mám jednu kamarádku, co vyrábí naušnice. Prostě občas přinese pytel svých výrobků, vysype je na stůl a každý si může vybrat. Prodává naušnice okolo stovky a docela jí to jde. Můžete se také domluvit ve spřátelené kavárně a udělat si prodejní výstavu (je ovšem třeba se ujistit, že nepotřebuje živnostenský list) a nebo prodávat online ve vlastním e-shopu (to v případě, že to myslíte skutečně vážně) nebo na organizovaných portálech jako je napřílad Fler.cz.

Přeji spoustu kreativních a finančně úspěšných projektů!

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s