Další super možnost výdělku z domova!

Jsou prázdniny, semestr ukončen, jsme v polovině báječného volna. Bohužel skoro každý student na vlastní kůži zjistil, že studentské prázdniny sice znamenají spoustu času, ale také jen minimum peněz abychom si je pořádně užili. Takže občas je třeba obětovat vysněné cesty a výlety a věnovat cenný čas více či méně zábavným brigádám nebo si vzít půjčku u Ferratum a zadlužit se. Přitom dnes je možné cestovat a zároveň vydělávat … online! Přibalte si na cesty notebook, pořešte připojejí a začněte vyučovat cizí jazyk!

Učit cizí jazyk online

Samozřejmě ani tato možnost výdělku není pro každého. Každý si musí najít takový zdroj příjmu, který odpovídá jeho schopnostem. Ovšem jsi-li komunikativní, pracuješ-li rád či ráda s lidmi a navíc (a to je zde důležité 🙂 ) znáš velmi dobře nějakou cizí řeč a/nebo máš odvahu pustit se do výuky českého jazyka cizincům, tahle práce je prostě ideální.

Dnes existuje již velké množství webovách portálů, kde se můžeš zaregistrovat jako učitel. Tyto již existující portály jsou ideální, protože mají už vybudovanou funkční platformu pro inzerci. Klienti tě tak snáze najdou a ty se můžeš soustředit jen a pouze na výuku. Zároveň tyto webové prostory jsou přístupné po celém světě, takže klientela je obrovská a každý, kdo mluví jakýkoliv jazyk, zde může najít svého žáka.

Jak začít?

Nejprve je třeba zvolit jednu z mnoha možných webových platforem. Nejjednodušší je zadat do googlu: „teach language online“ a následně si projít zobrazené stránky. Chceš-li vybrat dobře, není na škodu si projít recenze učitelů i žáků na daný portál, pořípadě identifikovat ty nejoblíbenější. I zde nám pomůže google, stačí zadat něco jako: „best websites for language teachers“

Mě osobně nejvíce zaujaly tyto dvě webové agentury:

Tak co, máš chuť pustit se se mnou do tohohle dobrodružství? Nebo už máš zkušenost s výukou online? Poděl se s námi v komentářích!

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s