Výdělek pro akční!

Vydělávat peníze znamená utrácet svůj vzácný čas. Je tedy dobré při hledání výdělku vždy hledat něco, co je zábavné, co popřípadě dokonce i obohatí váš životopis. To je velmi žádoucí, protože dnes je třeba překládat vtipné a zajímavé životopisy, abyste se vůbec dostali k pohovoru.

Jak na to?

Nejjednodušší způsob je hledat práci v oblasti svých koníčků. Sport či záliba se totiž při troše snahy může stát i výdělečnou. Nevěříte? Podívejte se se mnou na několik příkladů.

Lyžař, snowboardista

Lyžujete rádi, dobře a vášnivě? Staňte se lyžařským instruktorem! Nu, možná riskujete zpoždění pro jarní semestr, ale za to si vyděláte nejen peníze, ale také zážitky a nové přátele. Vyzkoušet můžete místní lyžařské školy, které vyjíždí z vašeho města během zimy o víkendech nebo si udělat kurz (což je investice, která se vyplatí) například u APULu. S apuláckým diplomem pak můžete snáze najít práci na kterýkoliv českých horách na celou sezónu. Několik mých přátel se takto dostalo i do Alp nebo až na Nový Zéland!

Kreativní bytost

Malujete, kreslíte, modelujete? Nabídněte své služby poskytovatelům kroužků pro volný čas. Poptejte se zejména na venkově, v maloměstech. Dle zkušeností jedné známé je na malém městě mnohem větší šance nalézt sympatický tým, který s radostí obohatí svou nabídku o váš kroužek.

Adrenalinové sporty

Máte zkušenosti s lezením? Umíte se navázat na lano a pohybovat se ve výškách? Právě pro vás jsou ideální výškové práce. Je to sice dřina, ale zpravidla dobře placená! Poohlédněte se po inzerátech či zašlete přímo email firmám, který tento tip služeb poskytují.

Další tipy? Sem s nimi!

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s